Valentínsky výstup na Čipkov vrch

Posted by on February 6, 2018

1-valentin 2018V sobotu, 17. februára 2018 sa uskutoční siedmy ročník Valentínskej túry. Výstup na Čipkov vrch sa uskutoční popravde už po ôsmykrát, ak počítame aj nultý, skúšobný ročník.

Zraz je aj tentokrát v areáli kultúrneho domu v Krásnohorskom Podhradí od 8.00, odchod po zaregistrovaní spred neho. Účastníky poplatok je 2,50 €, zahŕňa odznak, tanier výborného fazuľového gulášu a tombolu, na “vrchole hory” čaká každého ešte horúci čaj.

Doprava, bez poplatku, pre cezpoľných záujemcov, je zabezpečená z autobusovej stanice v Rožňave s odchodom o 7.30, autobus pre turistov bude pristavený k budove čakárne – pri výstupišti.

Aj ten, kto nezaplatí účastnícky poplatok si môže zvlášť zakúpiť len tombolu alebo len guláš, resp. zúčastniť sa túry s vlastným proviantom. Každý je srdečne vítaný, čaj sa ujde každému! Valentínsku túru organizuje komisia kultúry, športu a cestovného ruchu, hlavnými organizátormi sú aj tentokrát Jozef Lehotský a Štefan Kún.

Valentínsky výstup je už stálicou kalendára podujatí Klubu slovenských turistov – TJ Elán Rožňava, zverejneného na: http://www.kstelan.estranky.sk.

výstup2018

Comments are closed.